:جواب بازی brain test همه مراحل

جواب بازی brain test همه مراحل

جواب بازی brain out در این برنامه حل شده است ، فقط به زیر بروید تا تمام پاسخ های این بازی را در این صفحه واحد پیدا کنید

: درباره برنامه بازی Brain out

سطح ضریب هوشی شما چیست؟ mind ذهنتان را با Brain Out تقویت کنید و به دوستان خود نشان دهید که کاملاً احمق نیستید!

🔥 “Brain Out” یک بازی پازل روی حیله و تزویر اعتیاد آور است که با یک سری از فریبنده های مغزی روی حیله و تزویر و آزمایش معماهای مختلف ذهن شما را به چالش می کشد. این توانایی تفکر منطقی ، رفلکس ها ، دقت ، حافظه و خلاقیت شما را ارزیابی می کند. اگر نمی خواهید فریب خورده باشید ، به جوابها پاسخ ندهید – به روش عادی. راه حل ، تفکر طبیعی را خراب می کند و جالب ترین چیز در این بازی چیزهای بی اهمیت است. e ما با تفکر خلاقانه و راه حل پوچ یک تجربه بازی متفاوت را برای شما به ارمغان می آوریم.

F ویژگی های بازی🎉
گیم پلی کاملاً بی خیال
💙 روند بازی آسان و ساده اما طنز
sound صدا و افکت های بازی شوخ طبعی
answers پاسخ های بازی بدون پیوست

– بسیاری از سوالات بی اهمیت برای تقویت قدرت مغز شما وجود دارد. ترکیبی کامل از دانش و خلاقیت ، ذهن خود را با آزمون سه گانه EQ ، ضریب هوشی و چالش گنگ تمرین کنید. بازی ما مملو از کلاهبرداری ، سرگرمی و تخریب تخیل شما!

بیرون از جعبه فکر کنید و تخیل خود را هم اکنون اجرا کنید!

اگر از طرفداران بازی های کلمه ای ، بازی های جستجوی کلمه ، پازل ها ، پازل های سودوکو ، بازی های معمایی یا هر بازی مسابقه دیگر هستید ، آزمایش روی حیله و تزویر بهترین گزینه برای شماست! بسیار جالب تر از تست های احمقانه کلاسیک ، تست مورون ، تست گنگ ، بازی های تست احمقانه.

امکانات:
• مربیان مغز روی حیله و تزویر: ذهن شما فریب خواهد خورد!
• پاسخ بازی غیر منتظره به تعداد زیادی از آزمونها.
• سرگرمی برای تمام سنین: بهترین بازی چیزهای بی اهمیت برای اجتماعات خانواده و دوستان!
• از این مسابقه غیرممکن لذت ببرید.
• این بازی خنده دار را به صورت رایگان بارگیری کنید.
• بازی های سرگرم کننده و بی وقفه بی پایان.
• ورزش عالی برای مغز.
• بازی ساده و بسیار اعتیاد آور است.
• زمان بسیار خوبی با بازی های معمایی می گذرد.
• بازی بدون اینترنت.
• آفلاین بازی کنید.

خوش بگذره!

بازی Brain out را در فروشگاه بازی بارگیری کنید

:توجه

اگر به دنبال راه حل برنامه Brain out هستید ، این مکان مناسب است

بازی های دیگری نیز وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید

سطح جواب بازی brain out از 1-275 (به روز شده): جستجوی کامل شامل راه حل ها ، تصاویر ، پاسخ ها است. اگر در بازی Brain out جایی دارید که نمی توانید جواب را پیدا کنید ، با ما همراه باشید تا دستورالعمل ها و راه حل های دقیق را ببینید. دستورالعمل های تصویر نیز ارائه می شود:

آموزش تصویری زیر

:1-225 جواب بازی brain out همه مراحل

 : جواب بازی brain out level 150

برای درست کردن معادله ، 9 را با چرخش آن به سمت پایین بچرخانید تا 6 شود. سپس به 13 ، 11 و 6 ضربه بزنید. 13 + 11 + 6 = 30.

سطح 151: برای دنبال کردن توپ پینگ پنگ در اطراف ، کافی است دو بار اول لیوانی را که در ابتدا دارد ، تماشا کنید. در بار سوم ، x10 برای چند برابر کننده سرعت ظاهر می شود. برای پاک کردن 0 از انگشت استفاده کنید تا آن را به x1 تبدیل کنید ، سپس دوباره جام را دنبال کنید.

سطح 152: شما مجبور نیستید از هیچ یک از آنها دست بکشید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که انتهای یک رشته را بگیرید و آنرا به رشته دیگر بکشید تا دو طرف را به هم بچسبانید.

سطح 153: پیرزن هفت پسر دارد که هرکدام یک خواهر دارند ، اما یک خواهر خواهر هر هفت پسر است ، بنابراین او در کل هشت فرزند دارد.

سطح 154: برای گرفتن سارق ، سنگ را در جلوی درخت حرکت دهید تا بیل را پیدا کنید. از بیل برای حفر سوراخی در مقابل او استفاده کنید. سپس از انبوه چمن قهوه ای خشک برای پوشاندن آن استفاده کنید.

 : جواب بازی brain out level 155

برای نجات تخم مرغ ، هالتر را با یک انگشت نگه دارید ، سپس با استفاده از انگشت دیگر تخم مرغ را به سمت پایین بکشید تا از هالتر دور شود.

سطح 156: برای کمک به سگ برنده مسابقه اسب ، سگ را به اسب خرگوش منتقل کنید. سگ و خرگوش به طور خودکار اسبها را تغییر می دهند. سپس دکمه شروع را بزنید تا مسابقه را انجام دهید و برنده شوید.

سطح 157: برای تهیه بستنی ، یخ و شیر را درون دستگاه قرار دهید. سپس مخروط را روی پایه قرار دهید. سپس به طور همزمان با دو انگشت به سمت راست بکشید و دستگاه بستنی را به منبع تغذیه وصل کنید.

پاسخ تمام سطح 157 پاسخ دهید

 : جواب بازی brain out level 158

اگر 10 شمع دارید و دو شمع می سوزند ، دو شمع باقی مانده است. هشت شمع دیگر در موم ذوب می شوند.

 : جواب بازی brain out level 159

برای محافظت از موشک به مدت 15 ثانیه کلمه Protect را از زیر سوال بردارید و آن را در بالای موشک قرار دهید. سدی در اطراف موشک ظاهر می شود و آن را از هرگونه صدمه محافظت می کند.

 : جواب بازی brain out level 160

برای پیدا کردن پرواز ، به چشمان سگ ضربه بزنید و بکشید و متوجه می شوید که در واقع عینک به آن زده است. عینک را روی دختر بگذارید تا پرواز به نظر برسد. برای خلاص شدن از شر ، بر روی پرواز ضربه بزنید.

سطح 161: به جای اینکه فقط یکی از آنها را بردارید ، پسر و سگ خود را با انگشت خود بگیرید و تمام صورتحساب های دلار را برداشت کنید.

سطح 162: برای گرفتن همه پرندگان ، از ابزارهای دیگر چشم پوشی کنید. در عوض ، به جیب پسر ضربه بزنید و تلفن بیرون می آید. پس از آن تلفن را به پسر بدهید.

سطح 163: برای شارژ تلفن به منظور عبور از سطح ، به معنای واقعی کلمه تلفن خود را به یک شارژر وصل کنید. اگر تلفنی دارید که قابلیت شارژ بی سیم را دارد ، سپس چسباندن آن روی پد شارژ بی سیم نیز کار خواهد کرد.

پاسخ تمام سطح 163 پاسخ دهید

سطح 164: دو عدد با 8 برابر 0 و 0 است. هرگز در جایی نمی گوید که نمی توانید دو برابر به همان تعداد ضربه بزنید. دو عدد را در بالای یکدیگر قرار دهید تا یک عدد 8 ایجاد شود.

 : جواب بازی brain out level 165

برای جلوگیری از سگ خوردن سوسیس ، کافی است سوسیس را به پسری كه در حال راه رفتن سگ است ، بدهید و او خودش آن را بخورد.

سطح 166: برای خنثی کردن تمام پین های بولینگ ، از دو انگشت برای بزرگنمایی روی توپ بولینگ استفاده کنید ، سپس آن را درست در وسط پین ها هدف بگیرید.

سطح 167: برای یافتن توپ پینگ پنگ ، به پیشخوان سطح نگاه کنید. دوره بین “Lv” و “167” توپي است كه شما به دنبال آن هستيد.

سطح 168: در کل شکل 14 مثلث وجود دارد که به عنوان بخشی از سؤال ارائه شده است.

سطح 169: برای اجرای قانون عدم استعمال دخانیات ، روی جیب مرد ضربه بزنید تا بسته خود را بیرون بگیرد. سپس روی انتهای سیگار ضربه بزنید تا آن را بیرون بیاورید.

 : جواب بازی brain out level 170

اگر میمون روی درخت است ، نمی تواند 10 دقیقه آناناس را انتخاب کند ، بنابراین روی صفر ضربه بزنید. آناناس روی درختان رشد نمی کنند.

 : جواب بازی brain out level 170

سطح 171: برای استحمام گربه ابتدا گربه را در وان قرار دهید. هنگامی که پسر حرکت می کند ، صندلی را از راه حرکت دهید تا یک ماهی را در زیر آن پیدا کنید. ماهی را در دهان گربه قرار دهید ، سپس صابون را در وان قرار دهید.

سطح 172: برای یافتن راه خروج ، سایر موارد را نادیده بگیرید و به سادگی کلمه “خروج” را در عنوان ضربه بزنید.

سطح 173: برای فشار دادن شیر ، سطل را چندین بار در زیر گاو قهوه ای قرار دهید. گوساله دچار زخم و زخم می شود. سرانجام گاو مادر ظاهر می شود ، بنابراین کافی است که وقتی این کار را کرد ، سطل را زیر پستان او قرار دهید.

سطح 174: برای پر کردن سطل ، سطل را درون مخزن شیشه ای قرار دهید ، سپس مخزن شیشه را زیر شیر آب قرار دهید.

 : جواب بازی brain out level 175

برای ساخت 500 ، 444 + 44 + 4 + 4 + 4 را پر کنید. اما از آنجا که به همان عدد می گوید ، فقط نوع 4 را تایپ کنید.

سطح 176: دو کیسه عمودی به کیک وجود دارد. بنابراین ، فقط سه برش لازم است تا کیک را به هشت قطعه برش دهیم.

سطح 177: برای پاک کردن هیولا ، لجن آبی را زوم کنید و دو هیولای دیگر را بخورید.

پاسخ تمام سطوح سطح پاسخ 177

سطح 178: برای ناپدید شدن کارت ها ، روی یک کارت تصادفی ضربه بزنید و نگه دارید ، سپس انگشت خود را بکشید تا از شر همه اتومبیل های روی صفحه خلاص شوید.

سطح 179: برای ایجاد پنج ردیف ، به سرعت 5 مربع در یک ردیف ضربه بزنید قبل از اینکه AI بتواند دید خود را با یک حرکت خلاف کند.

 : جواب بازی brain out level 180

برای کمک به بیرون آمدن جوجه از قفس ، جوجه را به شکاف بین دو میله روی درب منتقل کنید. این شکاف به اندازه کافی گسترده است که جوجه فقط بیرون برود.

سطح 181: برای به دست آوردن اسباب بازی ، در قسمت سمت راست پایین دستگاه پنجه را باز کنید ، سپس روی دکمه صورتی رنگ ضربه بزنید تا بتوانید دستگیره را تنظیم کنید. سپس یک سکه را درون شکاف قرار دهید ، از فلش برای حرکت دادن پنجه روی اسباب بازی استفاده کنید ، سپس دکمه زرد را فشار دهید تا اسباب بازی را بگیرد.

سطح 182: به سادگی دکمه شوت را بارها و بارها بزنید تا اینکه دو گل بزنید. بار سوم روی دکمه ضربه بزنید ، سپس وقتی دکمه زرد بالا می آید ، آن را به همان سرعتی که می توانید تا زمانی که نوار قرمز پر شود ، روی آن ضربه بزنید. پس از پر شدن نوار قرمز ، روی توپ فوتبال ضربه بزنید.

سطح 183. به سادگی 5 بار به عدد بزرگتر ضربه بزنید. هر بار که بازی می کنید ، اعداد یکسان هستند ، بنابراین می توانید یاد بگیرید که تعداد آنها بزرگتر است.

سطح 184: کوزه آب را روی شیشه منتقل کنید ، سپس از دو انگشت برای کج کردن آن استفاده کنید تا آب درون لیوان بریزد تا لیوان پر شود.

 : جواب بازی brain out level 185

از فلش های جهت دار برای هدایت خودرو در سمت راست چهار جای پارکینگ استفاده کنید. یک دسته کامل از موارد خالی از صفحه نمایش ظاهر می شود. در یکی از موارد خالی پارک کنید.

سطح 186: برای یافتن رمز عبور ، دکمه میزان صدا را در دستگاه خود بزنید تا بزرگنمایی کنید و آن را ببینید. رمز عبور 965 است.

سطح 187: اسم حیوان دست اموز گرسنه است ، بنابراین برای اینکه او را هویج بدست آورید ، قلب ها را برای ساختن یک پل بر روی شکاف بکشید ، سپس از دکمه ها استفاده کنید تا او را دور کنید.

سطح 188: برای برنده شدن در این بازی ، کلمه “شما” را به سر پسر بزرگ بکشید و سپس از دکمه ها برای بیرون کشیدن پسر کوچک استفاده کنید.

سطح 189: برای یافتن جوجه ، روی “جوجه” در سوال ضربه بزنید.

 : جواب بازی brain out level 190

برای کباب کردن ماهی برای گربه ، ماهی را برای مدت کوتاهی درون آتش بکشید تا سوزانده نشود ، سپس آن را بردارید و گربه ظاهر شود.

 : جواب بازی brain out level 191

با توجه به کد a = b و b = 10 بنابراین a = 10.

سطح 192: برای ضربه زدن به 1000 ، دکمه را حرکت دهید تا یک دکمه 1000 را نشان دهد ، سپس به آن ضربه بزنید.

سطح 193: برای پارک کردن ماشین ، دو اتومبیل دیگر را از راه بکشید و سپس از دکمه ها برای پارک کردن خود استفاده کنید.

سطح 194: برای روشن کردن شمع ، روی کتاب مسابقه بزرگنمایی کنید تا مسابقات را فاش کنید. در مقابل کتاب مسابقه یک مسابقه را بزنید و سپس از آن برای روشن کردن شمع استفاده کنید.

 : جواب بازی brain out level 195

برای تسخیر هیولا ، روی هیولا بزرگنمایی کنید تا آن را کوچک کنید و هیولا را در جیب خود قرار دهید.

سطح 196: کدام یک باهوش تر است؟ بر روی دکمه ای که می گوید توسعه دهنده ضربه بزنید.

سطح 197: برای خندیدن او ، کفش های خود را برداشته و سپس پاهای خود را با پرهای پرش کنید. همچنین به شماره زیر او نیز توجه کنید. می گوید 246580.

سطح 198: برای باز کردن گاوصندوق ، گاوصندوق را حرکت داده و سپس از کلید پشت آن در سوراخ کلید استفاده کنید. سپس درب امن را به سمت راست بکشید تا در باز شود.

سطح 199: جواب 97 است.

 : جواب بازی brain out level 200

برای انجام چرخش خوش شانس ، از انگشت خود برای چرخاندن چرخ استفاده کنید تا اینکه به هدیه اشاره کند.

سطح 201: برای موفقیت RPS ، یا Rock Paper Scissors ، روبات ، روبات را چرخانده و انتخاب خود را مشاهده کنید ، سپس روی انتخاب آن ضربه بزنید تا انتخاب شما آن را بکشد.

سطح 202: برای پر کردن لیوان ، کبریت بزنید و شمع را روشن کنید ، شمع را روی بشقاب آب بگذارید ، سپس لیوان را روی بشقاب روی شمع بگذارید.

سطح 203: برای خارج کردن اسباب بازی از بطری. اسباب بازی را بزرگنمایی کنید و سپس تلفن خود را روشن کنید تا آن را بیرون بریزید.

سطح 204: برای فریاد زدن “من خوش تیپ هستم” دکمه شروع را بزنید ، سپس وقتی “نمی توانم صدای شما را بشنوم” ظاهر شود ، خوب بکشید ، دوباره دکمه شروع را بزنید.

 : جواب بازی brain out level 205

برای ضرب و شتم هیولا ، پاک کن را بگیرید و کل نوار HP را پاک کنید.

سطح 206: برای رسیدن به انتهای مرحله ، تلفن را به صورت وارونه تلنگر بزنید تا بر روی سقف راه بروید ، سپس به دکمه برو ضربه بزنید تا درست (زیر؟) موانع را طی کنید.

سطح 207: سوال می گوید رمز عبور را وارد کنید ، سپس 37 × 50 = ؟. ؟ در واقع جواب درست است ، بنابراین پاسخ دهید “؟” در جعبه متن

سطح 208: سؤال می گوید “شیر نشوید”. به این سؤال گوش دهید و صفحه را تنها بگذارید و هیچ چیزی را فشار ندهید. شما سطح را تصویب خواهید کرد.

سطح 209: برای خلاص شدن از شر ساداکو ، دکمه تلویزیون (نه از راه دور) را فشار دهید تا درست تلویزیون خاموش شود.

 : جواب بازی brain out level 210

برای شلیک یک سبد ، تلفن را بچرخانید و توپ گرانش گوشی را دنبال می کند. آن را بچرخانید تا زمانی که تلفن را درون سبد چرخانده اید.

سطح 211: برای شلیک گاوزبان ، انگشت خود را روی صفحه بین هدف و پیکان قرار دهید و به جای آن ، انگشت شما را شلیک می کند.

سطح 212: برای قرار دادن پاها روی شانه ، کلمه “پا” را روی آن قرار دهید (نه بالای آن ، بلکه بالای آن) کلمه “شانه” را در سؤال قرار دهید.

سطح 213: برای بهبود بینایی ، روی جیب بچه ضربه بزنید تا یک دستمال را بیرون بکشید. سپس از آن استفاده کنید تا هر دو لنز عینک وی را پاک کنید تا تمیز شود.

سطح 214: سوال می گوید “صحبت نکنید” ، بنابراین برای انجام آنچه گفته می شود و صحبت نمی کنید ، صدا را در تلفن خود کم کنید. حتی اگر تلفن شما از قبل پایین باشد ، با فشار دادن دکمه پایین صدا کار می کند.

 : جواب بازی brain out level 215

برای باز کردن قفل ، از آنچه در جدول نوشته شده است چشم پوشی کنید. کلمه “رمز عبور” را از ماشین حساب بردارید و آن را در قسمت شماره ورودی ماشین حساب قرار دهید تا برنده شوید.

سطح 216: چگونه 3 سیب را به طور مساوی به 6 نفر توزیع می کنید؟ 3 و 6 را با یکدیگر تعویض کنید ، سپس به هر فرد 2 سیب بدهید.

سطح 217: برای شیب ترازو به سمت چپ ، گوریل را به سمت چپ حرکت دهید تا باعث شود مکانها با میمون تغییر پیدا کنند ، سپس تعادل کج می شود.

سطح 218: برای ضربه زدن به هر شش لبخند ، روی همه ی ایموجی ها با لبخند روی صورت خود ، از جمله چشمک و ایموجی شیطان ضربه بزنید.

سطح 219: برای جمع آوری تمام سکه ها ، به سمت راست بروید ، با پرش از روی موانع و بر روی ابرها در صورت لزوم. سپس تمام راه را به سمت چپ قدم بزنید. شما چهار تا از این طریق جمع می کنید کیفش را بارها و بارها شیر دهید تا آن را بشکند.

 : جواب بازی brain out level 220

برای پیدا کردن پنج ستاره ، چندین بار به دختر ضربه بزنید تا ستاره های بیشتری ظاهر شوند ، سپس روی همه ستاره های موجود در وی به علاوه یکی از پاپ کورن ضربه بزنید.

سطح 221: برای گول زدن حمله توسط هیولا ، بزرگنمایی کنید تا سوراخی در زمین بیابید ، سپس آن مرد را بگیرید و او را در سوراخ قرار دهید. شما نیاز دارید که او را در یک نقطه خاص در سوراخ (چپ وسط) قرار دهید ، بنابراین سعی کنید تا این کار ادامه یابد.

سطح 222: برای رسیدن به هدف ، ماشین خود را با استفاده از انگشت خود به سمت بالا سوار کنید و آن را تا آخر “سؤال” گذشته سوار کنید.

سطح 223: برای یافتن جوجه ، روی صفحه بزرگنمایی کنید تا مرغ بزرگ را پیدا کنید ، سپس مرغ بزرگ را بگیرید و او را روی تخم ها بنشینید.

سطح 224: برای کمک به پسر در پیروزی ، دختر را به سمت وسط اره بکشید و پسر به زمین سقوط خواهد کرد.

 : جواب بازی brain out level 225

برای فرار از اتاق ، از نزدیک پرده را نگاه کنید تا یک شماره روی آنها قرار بگیرد. سپس راست را روی پرده ها بکشید و پنجره ای ظاهر می شود. سپس روی پنجره بزرگنمایی کنید. شماره روی پرده ها را در قفل وارد کنید. این شماره 9342 است.

Was this helpful?